II Letnie Zawody Strzeleckie KSS BAZUKA 2013 Czerwony Bór

W dniu 4 sierpnia 2013 roku odbyły się II-gie Letnie Zawody Strzeleckie zgodnie z terminarzem zatwierdzonym przez Podlaski Związek Strzelectwa Sportowego, na strzelnicy myśliwskiej zlokalizowanej w Czerwonym Borze. W trakcie trwania zawodów rozegrane zostały następujące konkurencje strzeleckie:

• Pcz 10,
  • Kcz 10,
  • Trap 20.

Dla zwycięzców zostały rozdane puchary wysokości 60 cm i złote medale z logo klubu, natomiast dla zawodników, którzy zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsca medale srebrne i brązowe. W zawodach oprócz zawodników z naszego klubu udział wzięli członkowie klubów OBROŃCA TROSZYN oraz LOK GROT BIAŁYSTOK. Poniżej przedstawiamy, krótki fotoreportaż z rozegranych zawodów. Natomiast wyniki z rozegranych konkurencji znajdują się tutaj.