Majowe Zawody Strzeleckcie 12 maj 2013 - Ciechanowiec

W dniu 12 maja 2013 roku odbyły się zawody strzeleckie naszego klubu zorganizowane zgodnie z terminarzem zatwierdzonym przez Podlaski Związek Strzelectwa Sportowego na strzelnicy w Ciechanowcu. Rozegrane zostały następujące konkurencje:

  • rzutki 20 + 5,
  • karabin centralnego zapłonu 10 + 5 (kałasznikow),
  • pistolet centralnego zapłonu 10 + 5.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali puchary oraz złote medale, natomiast zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 2 i 3 zostali uhonorowani medalami srebrnymi i brązowymi. Ponadto Burmistrz Ciechanowca dla każdego uczestnika zawodów ufundował drobny upominek.

Równocześnie odbyło się spotkanie członków naszego klubu, działających prężnie w sekcji kolekcjonerskiej. Tematem przewodnim spotkania była broń biała stanowiąca wyposażenie broni strzeleckiej. W drugiej części spotkania została przedstawiona specjalnie przygotowana na tę okazję ekspozycja bagnetów wojskowych oraz innych ciekawych militariów z kolekcji członków naszego klubu. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością zaprzyjaźniony z naszym klubem kolekcjoner z Ciechanowca Wojtek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sympatykom i członkom naszego klubu za przybycie oraz spędzenie wspólnie czasu w przemiłej atmosferze.

Link do galerii

Ostatnia aktualizacja: